ارتباط با ویترین

یکی از نیازهای اصلی کاربران اینترنتی امروز برقراری ارتباط راحت و دو سویه با صاحبان سایت ها ، فروشگاه ها و.. می باشد  و از طرفی دیگر رشد و ارتقاء خدمات این سایتها و فروشگاه ها نیز نیازمند دریافت بازخوردها ، انتقادات ، پیشنهادات و برخی مواقع حتی شکایات مشتریان و بازدیدکنندگان آن است. 

گروه ویترین نیز در راستای ارتباط موثر و همراهی شما مشتریان گرامی با مدیریت و کارشناسان ویترین و همینطور پاسخ به سوالات شما از طریق فرم ذیل شبانه روز با شما در ارتباط بوده که برای این منظور فقط کافیست با درج نقطه نظر و وارد کردن  ایمیل خود منتظر تماس سریع و به موقع مدیریت و یا کارشناسان ما باشید .

جهت تماس با مدیریت کل سایت و  مشاوره برای ثبت وعقد قرارداد لطفا از طریق شماره همراه  و یا آدرس ایمیل مندرج در صفحه اقدام نمائید . بدیهی است در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد . همچنین منتظر پیشنهادات ، نظرات و انتقادات سازنده شما هستیم .

لطفا جهت تسریع در پاسخگویی ، حتما موضوع پیام و همینطور دپارتمان یا مسئول مخاطب خود را در فرم ذیل مرقوم فرمائید . بدیهی است رعایت این نکته سرعت عمل تیم ما را در جوابگویی به موقع بالاتر خواهد برد

لطفا مخاطب پیام خود را تعیین نمائید

موضع پیام خود را تعیین کنید

متن پیام خود را بصورت فارسی (لطفا فینگیلیش تایپ نکنید) درج نمائید

لطفا چنانچه مستنداتی دارید ارسال نمائید