معرفی باشگاه مشتریان

معرفی باشگاه مشتریان - گروه ویترین - فروشگاه همواره حراج و تخفیف

مراکز فعلی تحت پوشش تخفیف کارت باشگاه مشتریان VIP ویترین :

کارکنان محترم سازمان آب و فاضلاب ، کارکنان محترم اداره اوقاف ، کارکنان محترم اداره پست ، کارکنان محترم اداره تجهیز و نوسازی مدارس ، کارکنان محترم اداره استاندارد ، کارکنان محترم اداره صنعت ، معدن و تجارت ، کارکنان محترم شرکت شهرکهای صنعتی ، کارکنان محترم سازمان بهزیستی ، کارکنان محترم کمیته امداد امام خمینی (ره) ، کارکنان محترم بانک تجارت ، کارکنان محترم بانک صادرات ، کارکنان محترم بانک ملت ، کارکنان محترم بانک اقتصاد نوین ، کارکنان محترم بانک انصار ، کارکنان محترم بانک سپه ، کارکنان محترم بانک رفاه کارگران ، کارکنان محترم بانک ملی 

 

باشگاه مشتریان ویترین چیست ؟

کاربران محترم ویترین که دارای تخفیف کارت می باشند با فعالسازی کارت خود در اپلیکیشن ویترین می توانند از خدمات و مزایای باشگاه مشتریان ویترین بهره مند شوند. یکی از مزایای باشگاه مشتریان ویترین ، کسب امتیاز و استفاده از آن نه تنها برای کسب جوایز نفیس بلکه برای تخفیف بیشتر در خرید و با امکانات ارسال رایگان می باشد.

علاوه بر این مشتریان ویترین، خدمات دیگری در سه سطح برنزی، نقره ای و VIP دریافت خواهند کرد که شامل تخفیف بر روی تمام محصولات به مدت یکسال و همچنین اطلاع از خرید کالاهای حراج شده چند روز قبل از اعلام عمومی می باشد. امید است با همراهی شما عزیزان و ارسال پیشنهادات و انتقادات ما را در بهبود باشگاه یاری نمایید   

 

روش فعالسازی کارت :

 

۱) ابتدا اپلیکیشن ویترین را نصب نمائید ، شما میتوانید اپلیکیشن ویترین را به صورت مستقیم از اینجا دانلود نموده یا در صورت تمایل به دریافت از کافه بازار اینجا کلیک نمائید.     

۲) پس از اتمام نصب ، اپلیکیشن را راه اندازی نموده و شماره موبایل خود را وارد نموده و دکمه ارسال را لمس نمائید

۳) کد دریافت شده از طریق پیامک را در کادر مربوطه وارد نموده و دکمه ارسال را لمس کنید 

۴) در بخش درج کد معرف کد پشت کارت خود را بصورت کامل و صحیح وارد نمائید.

۵) هم اکنون کارت شما فعال گردیده است

۶) در صورت بروز هرگونه پرسش و یا اشکال می توانید از بخش پشتیبانی داخل اپلیکیشن استفاده نمائید.

مراکز طرف قرارداد :

برای بهره مندی از خدمات تخفیف کارت فقط کافی است تا از منوی سمت چپ اپلیکیشن یا بالای وب سایت گزینه مراکز طرف قرارداد را انتخاب نموده و طبق لیست و مراکز مورد نظر را بازدید نمائید

مدت اعتبار کارت :

مدت اعتبار این کارت از زمان فعالسازی یکسال می باشد و پس از آن قابل تمدید خواهد بود.

توضیحات :

تخفیف کارت ویترین غیر قابل فروش است اما محدودیتی برای استفاده ندارد بعنوان مثال شما میتوانید این کارت را جهت استفاده در اختیار همسر و یا فرزندان خود قرار دهید اما فراموش نکنید که برای تائید آن توسط فروشنده باید اپلیکیشن ویترین روی گوشی ایشان نصب باشد. 

قرعه کشی و جوایز :

پس از هربار استفاده از تخفیف کارت کی توانید وارد بخش ثبت فاکتور و یا رسید جهت قرعه کشی شوید و تکمیل فرم و ارسال تصویر رسید بانکی یا فاکتور خرید در قرعه کشی ماهانه باشگاه مشتریان شرکت نمائید .

درخواست صدور و تمدید :

با مراجعه به بخش درخواست صدور و یا تمدید می توانید برای سایر افراد و یا دوستان خود کارت تخفیف درخواست نمایید و یا درصورتی که کارت خود را مفقود نموده اید المثنی دریافت نمائید .

پشتیبانی و خدمات :

واحد پشتیبانی ویترین همه روزه از ساعت ۹ صبح الی ۲۲ بصورت تلفنی و آنلاین پاسخگوی مشکلات و نیازمندی های شماست . برای دریافت خدمات پشتیبانی فقط کافیست از طریق تماس تلفنی و یا ارسال پیام در تلگرام و واتس آپ به شماره همراه : ۰۹۱۳۷۷۷۸۳۰۰ اقدام نمائید.

همراهی شما – افتخار ماست